Müşteri Hizmetleri;

0532 492 83 93

Bize Yazın;

info@istanbulnakliyat.org

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Ev taşımanın hiç de kolay bir iş olmadığını hepimizin malumudur. İste bu zorlu süreci Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederek sizlerde pekâlâ kolay ve hasarsız bir sürece dönüştürebilirsiniz.  Firmamızdan alacağınız profesyonel destek ve disipline anlayışla yaptığımız önceki çalışmalara web sayfamızda yer alan görseller üzerinden ulaşabilirsiniz. Farkındalık yaratan hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken 7/24 açık bulundurduğumuz destek hattımızı aramak ve eşyanın taşınacağı adresi yazdırmak olacaktır. 

Nakliyat Firması Arayışınıza Artık Bir Son Verebilirsiniz

Bilindiği üzere sektör olarak konseptimiz içerisinde pek çok farklı firma bulunuyor ve bu firmalar arasından en doğru seçimi yapmanız gerekiyor. Dolayısıyla kurumsal hizmetleri ile bir nakliyat firması arayışınızda itinalı davranmanız yararınıza olacaktır. İşte bu yüzden uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesi ile Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederek çok doğru bir karar vermiş olacağınıza emin olmanızı istiyoruz. İsterseniz hizmetlerimizi maddeler halinde aktarmaya çalışalım;

·         Firmamıza teslim etmiş olduğunuz eşyalarınızın sorunsuz taşınmasını sağlamak öncelikli hedefimiz olduğundan çalışmamıza ücretsiz ekspertiz hizmeti ile başlıyoruz.

·         Hemen ardından sizin belirlediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek asansörlü taşınma hizmetlerimiz için araçlarımızı konumlandırıyoruz.

·         Eşyalarınızın yükleme ve boşaltma esnasında hasar görmemesi için profesyonel düzeyde eşya paketleme ve ambalajlama çalışması gerçekleştiriyoruz.

·         Bulunduğu yerde sökülmesi ve ulaşılan adreste tekrar monte edilmesi gereken mobilya grubu veya elektromekanik eşyalarınızı dert etmenize hiç gerek kalmıyor.

·         Tabii eşyalarınızı tahliye etmek durumunda kalmanız ve bu eşyaların gideceği bir adres bulunmaması durumunda eşya depolama sistemimiz tam sizin aradığınız anlamda bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz.

·         Ofis, işyeri, büro veya şirket tarzı taşımacılık çalışmaları için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

·         Fabrika, atölye veya benzeri işletmeler için özel taşımacılık gereksinimleri firmamız tarafından karşılanabiliyor.

·         Son derece titiz ve hassasiyetle yürütmüş olduğumuz çalışmaya rağmen istenmeyen bir hasar durumunda eşya sigortalama sistemi devreye girerek bu alanda yaşanacak sorunların önüne geçiyor.

Elbette ki Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetleri saymış olduklarımızla sınırlı değildir. Kredi kartı gibi ödeme kolaylıkları ve oldukça makul fiyatlarımız da cabası. Ayrıca İstanbul'un hangi semtinde olursanız olun sizlere bir telefon mesafesinde olduğumuzu lütfen unutmayınız. Esenlikler diliyoruz

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 302 0 535