Müşteri Hizmetleri;

0532 492 83 93

Bize Yazın;

info@istanbulnakliyat.org

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Şehirler Arası Nakliyat

Hepimizin malumu olduğu üzere şehir içi veya şehirler arası nakliyat alanında her zaman çalışmaya ihtiyaç duyulabilmektedir. Elbette hizmet alacağımız firmamın kurumsal anlamda hizmetler sunuyor olması şartı aranır. Takdir edersiniz ki bir yerden bir yere ev taşımak oldukça yorucu ve zahmetli bir süreç. 

Firmamız hizmetlerini seçerek, bu süreci sizlerde pekâlâ huzurlu ve oldukça makul fiyatlar eşliğinde tamamlayabilirsiniz. Tabi bir nakliyat sürecinde esas olan eşyalarınızın zarar görmemesi ve bu hizmeti en uygun koşullarda gerçekleştirmektir. Dolayısıyla firmamız profesyonel düzeyde eşya paketleme ve ambalajlama çalışması yaparak buzdolabı, çamaşır makinesi veya koltuk takımı gibi eşyalarınızı güven içerisinde yerine ulaştırmak bizim işimizdir diyebiliriz efendim.

Şehir İçi Nakliyat Taleplerinizi Firmamıza İletebilirsiniz

Bunun yanı sıra gerçekleştirmiş olduğumuz izolasyon çalışmasını uygun materyaller kullanarak gerçekleştiriyoruz ve bu sürecin hasarsız atlatılmasını sağlıyoruz. Tabi aralarında şehir içi nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinin de bulunduğu çağımızın modern hizmetleri arasında sayılan asansörü taşımacılık çalışmalarını firmamızdan talep edebilirsiniz. Bu noktada çok kısa bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. Hizmetimiz iki şekilde gerçekleşiyor efendim. Bunlardan ilki standart bir paketleme çalışmasıdır. Yani uzman personelimiz adresinize ulaştığında asansörlü araca yükleme yapmadan önce genel anlamda bir izolasyon çalışması gerçekleştiriyor. İkincisi ise başta kırılabilecek cam eşya olmak üzere detaylı bir paketleme çalışmasıdır. Bu nedenle eğer detaylı bir paketleme ve ambalajlama çalışması talep ediyorsanız, bu talebinizi mutlaka firmamız ile paylaşmanızı rica ediyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat Firması Arayışınıza Profesyonel Çözümler Sunuyoruz

Aynı zamanda uzun yıllara dayalı tecrübesi ve alt yapısı ile firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz şehirlerarası nakliyat firması arayışınıza profesyonel çözümler sunan firmamızın bu hizmetlerini oldukça makul fiyatlar çerçevesinde edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi kartı gibi ödeme kolaylıkları sağladığımız evden eve nakliyat sekmesinde bir başka önemli başlıkta yükleme&İstifleme gibi hassasiyet gerektiren hizmetlerin kusursuz şekilde verilmesinde yatıyor. Eğer huzurlu bir nakil süreci yaşamak istiyorsanız uzman personeli, eşya depoları, eşya sigortalama, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat alanlarında ürettiği ayrıcalıklı hizmetlerle firmamızı tercih etmeniz her türlü avantajdan yararlanabileceğinizin altını çizmek istiyoruz. Firmamıza web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden günün her saatinde ulaşabilir, ayrıntılı bilgi ve süreç hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Esenlikler diliyoruz

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 302 0 535