Kurumsal şirketler, fabrikalar veya küçük işletmeler düzenli olarak ofis değişikliğine gitmektedir. İstanbul nakliyat firmamız ise sunmuş olduğu taşımacılık hizmeti sayesinde bu değişikliği profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şirketlerde bulunan raf sistemleri, koltuk takımları veya çalışma masaları kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. İstanbul ofis taşıma ekipleri söz konusu eşyaların sökümünü veya montajını de başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız düzenli olarak kurumsal şirketler veya fabrikalar için araç desteği sağlamaktadır. Ayrıca bünyemizde her türlü yükü kontrollü bir şekilde taşıyan kamyon ve kamyonet gibi araçlar yer almaktadır. 

En iyi ofis nakliyesi konusunda deneyimli bir nakliyat şirketi ile taşınmak son derece önemlidir. İstanbul nakliyat yılların vermiş olduğu birikimle sizlere daha iyi hizmet sunmaya devam ediyor. İş yeri taşıma alanında gerekli olan bütün ekip ve ekipmanları firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. En kurumsal İstanbul ofis taşıma şirketini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İstanbul Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi

İstanbul Ofis – İş Yeri Nakliyat Hizmetleri

Ofis Taşıma Hizmetleri 

İstanbul ofis taşıma firmamız, İstanbul’da bulunan tüm işletmelere nakliye desteği sunmaktadır. Özellikle de maddi değeri bulunan eşyalar anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri tarafından sigortalanmaktadır. İstanbul nakliye, yüksek katlı binalara erişimi kolaylaştırmak için asansör e vinç platformları temin etmektedir. Firmamız tüm ofisleri anahtar teslim olacak bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca paketleme, sökme, takma gibi uygulamalar bünyemizde görev yapan personeller ile gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Ofis TaşımaOfislerde yer alan eşyaların taşınması için istenen ücretler bir hayli düşüktür. Bu düşüklüğe rağmen firmamız müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. İstanbul ofis nakliyat ücretleri, ofislerin kat planına, büyüklüğüne veya asansörün gerek duyulup duyulmadığına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız en doğru fiyat bilgisi sunabilmek için ise tüm şirketlere ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. İstanbul evden eve nakliye firmamız ile iletişime geçebilir ve ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. 

Gelişen teknoloji bizlere şunu gösteriyor ki; tecrübe asla sekteye uğramaz bu konuda İstanbul evden eve nakliyat şirketimiz emin adımlarla doğru yolda olduğunu müşterilerine biraz daha ispatlamaktadır. Uygun fiyatlara nakliye ve mutlu müşteri kitlesi ile çalışmalara devam ediyoruz.