Müşteri Hizmetleri;

0532 492 83 93

Bize Yazın;

info@istanbulnakliyat.org

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Fatih Evden Eve Nakliyat

Nakliyatçılık sektörüne yeni bir soluk getiren ve modern hizmetleri ile uzun yıllardır hizmet veren Fatih evden eve nakliyat firmamızı tercih ederek çok doğru bir karar vereceğinize emin olabilirsiniz çünkü profesyonel taşımacılık çalışmalarının yanı sıra kredi kartı gibi ödeme kolaylıklarının da sağlandığı tüm hizmetlerimizde makul bir fiyat politikası izliyoruz efendim. 

Elbette binanızın bu aracın çalışmasına uygun olması durumunda asansörlü taşıma hizmetlerini mutlaka kullanıyoruz. Bunun nedeni eşyalarınızın sıfır hasar ile araca yüklenmesini sağlamak ve taşınma süresini kısaltmaktır diyebiliriz. Dolayısıyla modern hizmetlerimizden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz.

Evden Eve Taşımacılık Kriterlerinde Disipline Bir Çalışmayı Benimsiyoruz

Tabii firmamız komple bir hizmet anlayışı ile hareket ettiğinden hizmetlerimiz sadece evden eve taşımacılık ile sınırlı değildir. Uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilen eşya paketleme ve ambalajlama, mobilya grubu eşyalarınızın sökülerek tekrar kurulması gibi daha pek çok hizmet gerçekleştirdiğimizi ifade edebiliriz. Bunun yanı sıra çamaşır makinesi bulaşık makinesi veya duvara monte edilmiş TV üniteleri tarzında eşyalarınız yine uzman personelimiz marifetiyle sökülerek ulaştığı yerde tekrar monte edilmektedir. Bu noktada çok kısa bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. 

Standart paketlemenin dışında detaylı bir paketleme ve ambalajlama çalışması talep edip etmediğinizi lütfen bizimle kurduğunuz irtibat sırasında aktarınız. Çünkü standart paketleme çalışmasında araca yükleme esnasında bir izolasyon söz konusu iken, ayrıntılı bir paketleme işleminde mutfak eşyası, giysiler ve diğer küçük parça eşyaların sarılarak kolilere alınması gibi bir durum söz konusudur.

Şehir İçi ve Şehirlerarası Nakliyat Sekmesinde Lider Durumdayız

Elbette firmamız konsept gereği eşya depolama ücretsiz ekspertiz asansörlü taşıma eşya sigortalama gibi daha pek çok farklı hizmeti bir arada sunuyor. Bu nedenle ister şehir içi ister şehirlerarası nakliyat alanında taleplerle firmamıza ulaşın, tüm bu profesyonel düzeyde çalışmaları firmamızdan temin edebildiğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz. Web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden günün her saatinde hiç çekinmeden ulaşabileceğiniz firmamızın iletişim kanallarının 7/24 açık bulundurulduğunu lütfen unutmayınız. Bugüne kadar Fatih evden eve nakliyat hizmetlerini tercih eden yüzlerce saygıdeğer müşterimize şükranlarımızı sunuyoruz. Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi tecrübesi ve kurumsal hizmetleri ile firmamız sizlere bir telefon mesafesinde efendim. Görüşmek dileğiyle, esen kalınız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 302 0 535