İstanbul ev taşıma şirketimiz 2005 yılından bu yana İstanbul’un bütün semtlerine hizmet sunmaktadır. Garanti ve sigorta kapsamında uzman personellerimiz sizlere hizmet sunmak için 24 saat çalışmaktadır. Taşıma yaparken doğru firma ile eşyalarınızı taşımanın mutluluğunu yaşayın, taşıma konusunda ne yazık ki tecrübeler iç açıcı değil bu nedenle dikkat edip doğru firma ile İstanbul nakliyat sürecini tamamlamanız son derece önemlidir.

Firmamız Taşıma + Kurulumu bir arada yapmaktadır. Tüm nakliyelerimiz garanti ve sigorta kapsamında zorunlu olarak gerçekleşiyor. Sizler de uygun fiyatlara rezervasyon yapabilir taşıma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz.

Ev Taşıma Uzman Ekspertiz İle Sözleşme Eşliğinde

Sizlere Daha İyi Hizmet Sunmak İçin Buradayız!

İstanbul Ev Taşıma Şirketi 

Kiracıların olmazsa olmazları arasında yer alan nakliye hizmetleri, İstanbul ev taşıma firmamız tarafından verilmektedir. 1+1, 2+1 veya 3+1 gibi dairelerin tamamı en geç 9 saat içerisinde boşaltılmakta ve eşyalar yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız tüm mobilyaların sökümünü ve ambalajlanmasını da gün içerisinde gerçekleştirmektedir. İstanbul ev eşyası taşıma ekipleri, yeni yaşam alanlarına getirilen eşyaları teker teker kontrollerden geçirmektedir. Daha sonra ise montaj çalışmalarına başlanmaktadır. İstanbul nakliyat asansörlü taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Örneğin sitelere taşınan eşyalar söz konusu asansör sistemleri sayesinde daha hızlı bir şekilde nakil edilmektedir.

Ev Taşıma Personelleri

Firmamız tüm uygulamaları alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirmektedir. Ev taşıma personelleri, marangozluk noktasında da tecrübe sahibidir. Örneğin eşya dolapları, çalışma ve yemek masaları hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde sökülmekte ve tekrar montaj edilmektedir. Bu sayede hem eşyaların zarar görmemesi engellenmekte ve hem de taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul evden eve nakliye firmamız, gerek duyulması taktirde avizelerin montajı içinde elektrik ustaları temin etmektedir.

İstanbul Ev Taşıma Ücretleri

Ev taşıma ücretleri eşyaların sayısına, tonajına veya aracın gideceği kilometre mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız kiralık dairelerde oturan müşterilerimizin aile bütçeleri zorlanmaması açısından indirimler gerçekleştirmektedir. İstanbul evden eve nakliyat küçük daireler veya mahalleler arası sevkiyatlar için araç yakıt ücretinin yarısını kendi bünyesinde karşılamaktadır. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçerek ekonomik bir hizmet alabilirsiniz.