Eşya depolama hizmetleri ya da çözümleri en güvenilir depolama şirketimiz tarafından yerine getiriliyor. Ev depolama son derece güven ve kalite sorumluluğu isteyen işlemlerden meydana gelmektedir. İstanbul eşya depolama şirketleri bu konuda gerekli olan bütün hizmetleri müşterilerine en iyi şekilde sağlamaktadır. 

İstanbul nakliyat şirketi olarak her zaman temiz ve titiz depolama işlemleri ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. En iyi eşya depolama seçenekleri ile uygun ve kaliteli fırsatları uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz. Sizler de hem taşıma hem de depolama imkanlarını aynı anda almak istiyorsanız bizlere talep bildirimlerinizi göndermeniz yeterli olacaktır.

GÜVENLİ – KALİTELİ – KURUMSAL EŞYA DEPOLAMA

Hem Taşıma Hem Depolama Bir Arada

Kurumsal Depolama Çözümleri Self Storage İçin Ulaşınız!

İstanbul  Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama firması, ofislerde veya dairelerde yer alan mobilyaların istenilen süre kadar muhafaza altına almaktadır. Tüm adreslere ekip yönlendirilmekte ve eşyaların 1 iş günü içerisinde boşaltması sağlanmaktadır. Firmamızın modern depolama alanları sayesinde tüm yükler sorunsuz bir şekilde saklanmaktadır.

Ayrıca geri iadesi istenen mobilyalar, beyaz eşyalar veya ofis malzemeleri aynı gün içerisinde adreslere götürülmektedir. İstanbul eşya depolama hizmetleri makul rakamlar ile verilmektedir. Firmamız aylık, yıllık veya haftalık gibi eşyaların belirli bir süreliğine saklanması için her türlü desteği sağlamaktadır. Ayrıca firmamızın depolama alanları 7724 güvenlik kameraları ile gözetlenmektedir. Eşyaların kaybolması veya çalınması gibi durumlar kesinlikle söz konusu değildir.

Eşya Depolama Fiyatları

Depolanacak eşyaların sayısı, hacmi ve bulunduğu bölge, fiyat belirleme noktasında ki temel kriterlerdir. Firmamız depolama fiyatları haricinde eşyaların paketlenmesi, işçilik hizmetleri veya nakliye giderleri için ek ücret talep etmemektedir. Ayrıca ev eşyası depolama fiyatları piyasada ki diğer firmalara oranla daha da ucuzdur. Firmamız büyük şirketlerde, fabrikalarda veya 5+1 gibi dairelerde bulunan tüm eşyaları saklayabilecek bir kapasiteye sahiptir.

Ayrıca depolarda bulunan yükler düzenli olarak sayımlardan geçirilmektedir. İstanbul evden eve nakliye firmamızın personelleri, eşyaları fiziksel özelliklerine göre uygun raf sistemlerine yerleştirmektedir. Dolasıyla da yüzeylerin en küçük bir darbeye maruz kalması söz konusu bile değildir. Firmamız ile iletişime geçerek kullanmadığınız eşyaların uzun yıllar sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.