Müşteri Hizmetleri;

0532 492 83 93

Bize Yazın;

info@istanbulnakliyat.org

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Esenler Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşıyacaksınız ve bu zahmetli süreç sizi endişelendiriyor. Lütfen hiç endişe etmeyiniz. Çünkü Esenler evden eve nakliyat hizmetleri bu yorucu ve stresli süreci kurumsal hizmetleri ile son derece kolay bir hale dönüştürüyor.  Peki, sizlere hangi nitelikli hizmetlerle ulaşıyoruz, daha fazla bekletmeden hemen konunun ayrıntılarına geçelim. 

Öncelikle evden eve hizmetlerinin başlangıcı olan ücretsiz ekspertiz çalışması ile eşyalarınızın durumunu bizzat yerinde gözden geçiriyoruz. Bu çalışma sonrasında sizlere en makul fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıkları ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Dilerseniz ayrıcalıklı hizmetlerimizi maddeler halinde bir sıralama ile aktarmaya çalışalım.

·         Firmamız ile kuracağınız irtibat sonrasında ücretsiz ekspertiz çalışması olarak adlandırılan ve eşyaların bizzat yerinde teşhisi ile süreç başlamış oluyor

·         Sizin belirlediğiniz gün ve saatte asansörlü araçlarımızla adresinize geliyoruz ve bir yandan hızlı şekilde izolasyon çalışmaları devam ederken öte yandan aynı anda yükleme işlemleri sürdürülüyor.

·         Eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimizin iki farklı kategoride olduğunu bu noktada hatırlatmış olalım. İlki standart olarak firmamızın gerçekleştirdiği izolasyon, ikincisi ise çok daha detaylı bir paketleme ve ambalajlama hizmetidir

·         Eğer eşyanızı tahliye etmeniz gerekiyorsa, fakat bu eşyanın gideceği hiçbir adres bulunmuyorsa, eşya depolama hizmetimiz adeta kurtarıcı görevi üstlenerek eşyalarınızın geçici olarak muhafaza edilmesine yarıyor. Eşya depolarımızın uluslararası standartlarda inşa edildiğini ve rutubet, nem ya da kemirgenler gibi olumsuzluklardan izole edildiğini anti parantez belirtelim

·         Mobilya grubu eşyalarınız profesyonel taşıyıcı personelimiz tarafından sökülüyor ve  tekrar kurulum işlemleri firmamız tarafından gerçekleştiriyor.

·         Firmamızın büyük bir titizlik ve hassasiyetle sürdürdüğü yükleme ve boşaltma çalışmaları sırasında olası bir hasar meydana gelmesi durumunda eşya sigortalama hizmetimiz devreye giriyor. Dolayısıyla bu alanda hiç bir mağduriyet yaşanmasına izin vermiyoruz efendim.

·         Ofis ve büro taşımacılığı hizmetleri için bu alanda hayli tecrübeli firmamızdan yararlanabilirsiniz

Evden Eve Nakliye Çalışmalarımızı Görseller Üzerinden İnceleyebilirsiniz

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı evden eve nakliye çalışması ile hatırı sayılır müşteri referansına sahip Esenler evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederek çok doğru bir karar verdiğinize lütfen emin olunuz. Ayrıca web sayfamızda bulunan müşteri destek hattını dilediğiniz saatte arayabilir ve makul fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Esenlikler diliyoruz.

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 302 0 535