Müşteri Hizmetleri;

0532 492 83 93

Bize Yazın;

info@istanbulnakliyat.org

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınmanın zorluğunu ve stresini ancak bu işlemi gerçekleştirmiş kişiler bilebilir. Fakat artık endişe etmeniz için hiçbir neden yok. Çünkü Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederek bu zorlu süreci sizlerde pekâlâ keyifli bir taşınma sürecine dönüştürebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken firmamızı aramak ve adresinizi tam olarak bildirmek olacaktır. Ayrıca İstanbul'un her noktasına hizmet götürdüğümüzü anti parantez belirtmiş olalım.

Çekmeköy Nakliyat Hizmetleri Ücretsiz Ekspertiz Çalışması İle Start Alıyor

Her şeyden önce bir nakliyat firması tercih ederken o firmanın kurumsal özelliklerini ve deneyimlerini bilmek sizin en doğal hakkınızdır. Dolayısıyla profesyonel düzeyde çalışmalar gerçekleştiren Çekmeköy nakliyat hizmetlerini tercih ederek bu anlamda oldukça memnuniyet verici bir deneyim kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz bu noktadan itibaren nitelikli hizmetlerimizi maddeler halinde aktarmaya gayret edelim.

ü  Ücretsiz expertiz hizmetimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışmadır ve eşyalarınızı adresinize gelerek bizzat teşhis ediyoruz.

ü  Bu işlem sonrasında sizin belirlediğiniz gün ve saatte adresinize asansörlü araç ve yükleme aracı ile birlikte gelerek çalışmalarımıza başlıyoruz

ü  Bir yandan standart paketleme ve ambalajlama işlemi sürdürülürken öte yandan profesyonel ekibimiz eşyalarınızı itinalı bir şekilde araca yüklüyor

ü  Tüm titiz çalışmamıza rağmen olası bir hasar meydana gelmesi durumunda eşya sigortalama olarak adlandırılan sistem devreye giriyor ve zararınız bu sigorta aracılığı ile karşılanıyor.

ü  Taşınacak olan evin tüm mobilya ve elektromekanik eşyaları uzman personelimiz tarafından sökülerek tekrar monte edilmektedir

ü  Kapalı kasa araçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat hizmetleri dışında firmamızdan Şirket, Büro, Ofis tarzında taşımacılık için talepte bulunabilirsiniz.

ü  Eğer adresinizden taşınmak zorunda kaldıysanız ve eşyalarınızı emanet edebileceğiniz bir yer bulunmuyorsa, eşya depolama hizmetimiz tam size göre bir uygulama diyebiliriz. Bu depolar eşyaların uzun süre saklanabilmesine olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiş ve modern şartlarda eşyaların siz teslim alana kadar saklanmasına uygun inşa edilmiştir.

ü  Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat talepleriniz için uzman kadrosuyla firmamızdan profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Görüldüğü üzere pek çok kurumsal hizmet sizleri Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetlerinde bekliyor efendim. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını aramayı unutmayınız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 302 0 535