Müşteri Hizmetleri;

0532 492 83 93

Bize Yazın;

info@istanbulnakliyat.org

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Hangi çağda yaşarsak yaşayalım ev taşımak her dönemin kendine has zahmetli sürecidir. Tabii bu süreci Büyükçekmece evden eve nakliyat ile hizmetleri ile keyifli ve kolay bir sürece pekâlâ dönüştürebilirsiniz Üstelik oldukça makul bir fiyat politikası benimsiyoruz ve kredi kartı dâhil pek çok ödeme kolaylığı da sağlıyoruz. Bunun yanı sıra uluslararası kalite standartlarında sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde ticari bir anlayıştan daha çok sizlerin %100 memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Evden Eve Taşımacılık Kriterlerini Titizlikle Uyguluyoruz

Hepimizin bildiği üzere artık nakliyatçılık sektörü modern hizmetleri ile toplumun taleplerini yerine getiriyor. Bu çerçevede evden eve taşımacılık kriterlerini titizlikle uygulayan firmamızı tercih etmeniz durumunda başta asansörlü taşımacılık olmak üzere pek çok ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanabileceğinizden lütfen emin olunuz. İsterseniz Büyükçekmece evden eve nakliyat ayrıcalıklı hizmetlerimizin daha iyi anlaşılabilmesi için maddeler halinde bir sıralama yapalım.

·         Süreç ücretsiz ekspertiz çalışması ile başlıyor. Eşyalarınızı bulunduğu yerde inceliyoruz ve eşyalarınızın yapısına uygun araçlar tahsis ediyoruz

·         Sizlerin belirlediği gün ve saatte adresinize gelerek öncelikle asansörlü aracımızın gerekli ayarlamalarını yapıyoruz.

·         Sonrasında bir yandan standart eşya paketleme ve ambalajlama işlemi gerçekleştirilirken öte yandan araca uzman personel tarafından istifleme çalışmaları sürdürülüyor. Bu noktada çok kısa bir hatırlatma yapmakta yarar var.

·         Huzurlu bir nakliyat sürecinin yaşanmasında önemli rol oynayan eşya sigortalama sistemi firmamız tarafından uygulanmaktadır.

·         Mobilya ve Elektromekanik eşyalarınızı firmamız personeli sökerek ulaştığı yerde tekrar monte etmektedir.

·         Eşyalarınızı tahliye etmek zorunda kaldığınız ve bu eşyaların ulaşacağı herhangi bir adresinin olmaması durumunda ise eşya depolama hizmetimiz devreye girerek eşyalarınızın siz teslim alana kadar muhafaza edilmesini sağlıyor.

·         Fuar, kongre, müzik etkinliği, iş yeri, ofis veya büro tarzındaki taşımacılık çalışmalarında hatırı sayılır tecrübeye sahip firmamızı tercih ederek çok doğru bir karar vermiş olacaksınız.

Görüldüğü üzere pek çok ayrıcalıklı hizmeti bir arada sunan Büyükçekmece evden eve nakliyat çalışmalarında hizmette sınır tanımıyoruz efendim. Ayrıca firmamızdan kara yolu yük taşımacılığı ve şehir içi ya da şehirler arası taşımacılık çalışmalarınız için yine profesyonel destek talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Esenlikler diliyoruz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 302 0 535