Müşteri Hizmetleri;

0532 492 83 93

Bize Yazın;

info@istanbulnakliyat.org

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Asansörlü Nakliyat

Özellikle ev taşıma işlemlerinde büyük kolaylık sağlayan ve giderek daha makul fiyatlarla gerçekleştirilen asansörlü nakliyat hizmetlerimizden mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz. Çünkü makul fiyatlarımızın yanı sıra başta kredi kartı olmak üzere çok çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. 

Üstelik uzun yıllara dayalı tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile firmamızı tercih etmeniz durumunda son derece kaliteli hizmetlerimizden en uygun koşullarda faydalanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken sizlere bir telefon mesafesindeki firmamızı aramak ve adresinizi bildirmek olacaktır. Hemen akabinde sizlerin belirlediği gün ve saatte uzman ekiplerimiz adresinize gelerek nakil sürecini başlatmış oluyor. Bunun dışında özellikle evden eve nakliyatçılık sekmesinde asansörlü taşımacılık dışında daha pek çok hizmeti sizlerin ayağına kadar ulaştırdığımız altını özellikle çizmek istiyoruz.

Asansörlü Ev Taşıma Hizmetlerinde Sınır Tanımıyoruz

Elbette taşıma yapılacak ev veya işyerinin bu hizmete uygun olması gerekiyor. Dolayısıyla asansörlü ev taşıma hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız binanızın bu aracın çalışmasına uygun olması şartı aranıyor diyebiliriz. Tabii komplike bir nakliyatçılık anlayışı ile hareket eden firmamız aynı zamanda eşya paketleme ve ambalajlama, eşya sigortalama veya eşya depolama gibi pek çok hizmeti bir arada sunuyor efendim. Ayrıca fuar, çeşitli etkinlikler veya organizasyonlar için de pekala firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanabiliyorsunuz. İzin verirseniz bu noktada çok kısa bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. Firmamız iki türlü eşya paketleme ve ambalajlama çalışması gerçekleştiriyor. Bunlar sırasıyla standart paketleme ve ambalajlama ve ayrıntılı paketleme ve ambalajlama olarak iki kategoride değerlendirilebilir.

Eşya Depolama Hizmetimiz Uluslararası Standartlarda Gerçekleşiyor

Nitelikli hizmetlerimiz arasında yer alan eşya depolama hizmetimizin uluslararası standartlarda gerçekleştiğini ayrıca vurgulamakta yarar görüyoruz. Çünkü bugünün şartlarında söz konusu hizmetimiz adeta kurtarıcı görevi üstleniyor ve eşyalarının tahliye edilmesini zorunlu olduğu dönemlerde muazzam bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Lütfen başta asansörlü taşımacılık olmak üzere ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile ilgili olarak kapsamlı bilgi almak üzere firmamızı aramaktan çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamak üzere 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattından her zaman yararlanabilirsiniz. Kesintisiz, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile firmamızı tercih ederek çok doğru bir karar verdiğinize emin olabilirsiniz. Esenlikler diliyoruz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 302 0 535